Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Komisjonowanie ksi捫ek i artyku堯w dla zwierz徠- Niemcy! - Og這szenia Mielec
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 17/09/2021 12:33:09
2 dni temu
Nie musisz ju przechodzi kwarantanny po przyje寮zie do Niemiec. Sprawd nasz ofert pracy bez wymaganej znajomo軼i j瞛yk闚 obcych i bez do鈍iadczenia. Co wi璚ej – nauczymy Ci obs逝gi w霩ka Schnelll酳fer.

Lokalizacja: H顤selgau (ko這 Gotha)

Twoje zadania?
Komisjonowanie ksi捫ek i artyku堯w biurowych za pomoc skanera r璚znego lub zbieranie (pick-by-voice) asortymentu dla zwierz徠 za pomoc w霩ka Schnelll酳fer inne prace magazynowe (pakowanie itp.).

Oferujemy:
*Stawk godzinow 11,15 euro brutto / godzin
*Dodatki za nocki +25%, niedziele + 50%, 鈍i皻a +100%
*Prac na dwie zmiany, na pe貫n etat – gwarantowane min. 151 godzin w miesi帷u
*Tanie zakwaterowanie blisko miejsca pracy - tylko 9,00 €/dzie
*Szkolenie na w霩ki wid這we (Schnelll酳fer) dla wszystkich
*Mo磧iwo嗆 uzyskania dodatku socjalnego na dziecko (Kindergeld) i zwrotu podatku niemieckiego
*Ubezpieczenie pracownicze i dost瘼 do opieki zdrowotnej
*Niemieck umow o prac tymczasow
*Pomoc w za豉twieniu wszystkich formalno軼i
*Stabilno嗆 zatrudnienia potwierdzon licznymi certyfikatami

Wymagania:
*Prawo jazdy i w豉sny samoch鏚 mile widziane
Interesuj帷e? Zadzwo

Chcemy 瞠by wiedzia, 瞠 Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wroc豉wskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane b璠 przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydat闚 do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pe軟a tre嗆 obowi您ku informacyjnego znajduje si na stronie OTTO.
Kontakt:
OTTO Work Force Recruitment
Telefon:
48 510 004 171 Diana
Wy郵ij zapytanie mailem
Wiadomo嗆:
Imie:
Telefon:
Tw鎩 Email:

Ods這n: 44
      Zobacz Katalog Mieleckich Wizyt闚ek

MIELECKIE OGΜSZENIA
www.mielec-ogloszenia.pl