Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Holandia. Operator w霩ka wid這wego. 12,5-13,5 €/h - Og這szenia Mielec
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 20/07/2022 11:41:16
3 tygodnie temu
Masz uprawnienia i do鈍iadczenie jako operator w霩ka wid這wego? Mamy dla Ciebie mn鏀two atrakcyjnych ofert pracy w ca貫j Holandii! Poszukujemy zar闚no operator闚 w霩k闚 czo這wych, jak i bocznych wysokiego sk豉du.
Czekaj rewelacyjne zarobki – 鈔ednio 12,50-13,50 €/h! Je郵i znasz angielski lub holenderski, mo瞠sz przebiera w najlepszych ofertach! Zobacz, co mamy do zaoferowania i wykorzystaj swoje umiej皻no軼i!
Lokalizacja: Holandia (wiele miast)
Gwarantujemy:
• Atrakcyjn stawk godzinow 鈔ednio 12,5-13,5 euro na godzin! (w zale積o軼i od oferty) i wyp豉t zawsze czas
• Dodatki p豉cowe (m.in. za prac na nocne zmiany, weekendy, 鈍i皻a, nadgodziny)
• Gwarantowane umow godziny pracy
• Pomoc polskoj瞛ycznych koordynator闚 na miejscu
• Wysokiej jako軼i lokacje mieszkaniowe blisko pracy
• Zorganizowany bezpieczny transport do/z pracy
• Minimum formalno軼i (mo磧iwo嗆 elektronicznego podpisania umowy)
• Pomoc w zorganizowaniu wyjazdu za granic
• Mo磧iwo嗆 rozwoju bezpo鈔ednio w strukturach OTTO lub przej軼ia na kontrakt bezpo鈔edni w firmie, w kt鏎ej b璠ziesz pracowa
• Dost瘼 do kurs闚 j瞛ykowych, szkole online oraz innych projekt闚/program闚 naszych pracownik闚 np. OTTO Rewards, FitOTTO czy Happy OTTO Wish!
• Dost瘼 do aplikacji myOTTO z planem pracy i paskami wyp豉t
• Ubezpieczenie pracownicze i dost瘼 do opieki zdrowotnej
• Umow o prac tymczasow na warunkach holenderskich
• Stabilne zatrudnienie – tylko znani i sprawdzeni pracodawcy
Wymagania:
• uprawnienia na w霩ki wid這we
• do鈍iadczenie w obs逝dze w霩k闚 wid這wych
• mile widziana znajomo嗆 j瞛yka angielskiego lub niderlandzkiego
Opis stanowiska:
• obs逝ga w霩ka wid這wego
• roz豉dunek / za豉dunek towar闚
• magazynowanie r騜nego rodzaju przedmiot闚
Chcesz pozna aktualne oferty pracy? Zg這 si ju teraz, a nasz rekruter wkr鏒ce si z Tob skontaktuje lub zadzwo sam(a) pod +48 71 744 31 00.
APLIKUJ https://careers-pl-ottoworkforce.icims.com/jobs/11372/login

Chcemy 瞠by wiedzia, 瞠 Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wroc豉wskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane b璠 przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydat闚 do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pe軟a tre嗆 obowi您ku informacyjnego znajduje si na stronie OTTO.
Kontakt:
OTTO WorkForce
Telefon:
+48717443100

Ods這n: 20
      Zobacz Katalog Mieleckich Wizyt闚ek

MIELECKIE OGΜSZENIA
www.mielec-ogloszenia.pl