Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Operator w霩ka wid這wego – 鈍ietne stawki! - NL - Og這szenia Mielec
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 22/04/2022 11:47:56
3 tygodnie temu
Masz uprawnienia na w霩ek wid這wy i szukasz dobrej pracy? Wykorzystaj swoje umiej皻no軼i w Holandii i zarabiaj 12,5 euro na godzin!
Miejsce pracy: Holandia
Wymagania:
- uprawnienia na w霩ki wid這we
- do鈍iadczenie w obs逝dze w霩k闚 wid這wych
- znajomo嗆 j瞛yka angielskiego lub niderlandzkiego mile widziana
Opis stanowiska:
- obs逝ga w霩ka wid這wego
- roz豉dunek / za豉dunek towar闚
- magazynowanie r騜nego rodzaju przedmiot闚
Co oferujemy?
- Atrakcyjn stawk godzinow 12,5 euro na godzin!
- Minimum formalno軼i i pomoc w zorganizowaniu wyjazdu za granic
- Polskoj瞛yczni koordynatorzy na miejscu, aplikacja myOTTO
- Bezpieczne zakwaterowanie oraz transport do/z miejsca pracy
- Ubezpieczenie pracownicze i dost瘼 do opieki zdrowotnej
- Umowa o prac tymczasow na warunkach holenderskich
- Stabilne zatrudnienie – tylko znani i sprawdzeni pracodawcy
- Mo磧iwo嗆 rozwoju bezpo鈔ednio w strukturach OTTO lub przej軼ia na kontrakt bezpo鈔edni w firmie, w kt鏎ej b璠ziesz pracowa
ZGΜ SI TERAZ i 鈍ietnie zarabiaj! Aplikuj lub zadzwo: +48 71 744 3100 CV prosimy o przesy豉nie na adres: pracuj@ottopraca.eu.

Chcemy 瞠by wiedzia, 瞠 Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wroc豉wskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane b璠 przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydat闚 do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pe軟a tre嗆 obowi您ku informacyjnego znajduje si na stronie OTTO.Masz uprawnienia na w霩ek wid這wy i szukasz dobrej pracy? Wykorzystaj swoje umiej皻no軼i w Holandii i zarabiaj od 12 do nawet 16,45 euro na godzin!
Wymagania:
- Atrakcyjn stawk godzinow 12-16 euro na godzin!

Chcemy 瞠by wiedzia, 瞠 Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wroc豉wskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane b璠 przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydat闚 do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pe軟a tre嗆 obowi您ku informacyjnego znajduje si na stronie OTTO.
Kontakt:
OTTO WorkForce
Telefon:
+48 717 443 100

Ods這n: 35
      Zobacz Katalog Mieleckich Wizyt闚ek

MIELECKIE OGΜSZENIA
www.mielec-ogloszenia.pl