Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Zdalna Praca w Nowym Projekcie! |2200 z–11 500 z逖 Bez Do鈍iadczenia - Og這szenia Mielec
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 15/11/2021 11:40:44
2 tygodnie temu
Zosta:Specjalist ds. Afiliacji w Social Mediachi zarabiaj od 2200 z po godzinach swojej pracy. Nie musisz mie do鈍iadczenia. Wszystkiego Ci nauczymy.

Co oferujemy?
Mo磧iwo嗆 zarobienia 1000 z ju w pierwszym tygodniu wsp馧pracy.
Po pierwszym miesi帷u mo磧iwo嗆 zarabiania od 2200 z – 11500 z miesi璚znie w zale積o軼i od Twojego zaanga穎wania.
Zarobione pieni康ze wyp豉casz ze swojego panelu na swoje wskazane konto bankowe nawet 2 razy w miesi帷u.
Nie wymagamy do鈍iadczenia. Zapewniamy internetowe szkolenie instrukta穎we, dlatego nie musisz posiada wiedzy w tym zakresie.
Dzia豉sz ca趾owicie online przy u篡ciu komputera lub smartfona z dost瘼em do Internetu.
Bez inwestycji.
Godziny dostosowujesz pod swoje mo磧iwo軼i.
Rozliczenie odbywa si na podstawie umowy wsp馧pracy.
W naszym zespole dzia豉j ludzie bezrobotni, samotnie wychowuj帷e matki, osoby pracuj帷e na etacie. Tak naprawd nie ma znaczenia co aktualnie w 篡ciu wykonujesz, poniewa to Ty dostosowujesz sw鎩 czas pod dzia豉nie.
Opis stanowiska:
Reklama internetowa produkt闚 i us逝g zewn皻rznych firm,
Nawi您ywanie kontaktu online z potencjalnymi klientami, bez konieczno軼i wykonywania rozm闚 telefonicznych.
Praca na dedykowanym i zautomatyzowanym systemie marketingowym.
Dzia豉nie odbywa si w 100% w Internecie.
Wymagania:
Uko鎍zone 18 lat.
Aktualne zamieszkanie na terenie Polski.
Komputer lub smartfon z dost瘼em do Internetu.
Obs逝ga komputera na poziomie podstawowym.
Motywacja i zaanga穎wanie do dzia豉nia i osi庵ania wysokich wynik闚.
Wsp馧pracujemy z polsk firm, kt鏎a istnieje na rynku od ponad 17 lat. Mo瞠sz potraktowa t propozycj jako dodatek do standardowej pracy na etacie lub po jakim czasie zrezygnowa z etatu i zarabia w 100% online.
Wyprzedzaj帷 pytania:
nie jest to mlm,
nie wymagamy do鈍iadczenia – wszystkiego Ci nauczymy,
nie inwestujesz pieni璠zy,
mo瞠sz zrezygnowa w ka盥ym momencie.

Kliknij w przycisk „APLIKUJ”, zostaniesz przeniesiona/y na nasz stron gdzie poznasz szczeg馧y.
Kontakt:
stefan
Telefon:
000000000

Ods這n: 7
      Zobacz Katalog Mieleckich Wizyt闚ek

MIELECKIE OGΜSZENIA
www.mielec-ogloszenia.pl