Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Planista ds. Logistyki (k/m) - Og這szenia Mielec
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 2/08/2021 17:45:00
3 dni temu

Planista ds. Logistyki (m/k)

Miejsce zatrudnienia: Niemcy, Lohne

Obowi您ki pracownika:
- Odpowiedzialno嗆 za analiz, planowanie bud瞠towe koncepcji logistycznych
w zakresie magazynowania i transportu
- Przygotowywanie i ocena ofert przewozowych
- Odpowiedzialno嗆 za okre郵anie istniej帷ych koszt闚 proces闚 i logistyki oraz
projektowanie innowacyjnych rozwi您a optymalizacyjnych
- Przeprowadzanie analiz danych strukturalnych oraz planowanie przep造wu materia堯w i wykorzystanie przestrzeni
- Wdra瘸nie zaplanowanych koncepcji logistycznych, w tym zarz康zanie projektami
i kontrola bud瞠tu

Wymagania:
- Uko鎍zone z powodzeniem studia (Uni/FH/BA) w zakresie logistyki, zarz康zania
przedsi瑿iorstwem lub in篡nierii (ekonomicznej) lub in篡nieri (przemys這wej)
lub ewentualnie praktyka handlowa i wieloletnie do鈍iadczenie praktyczne
- Ponadto nale篡 posiada co najmniej dwuletnie do鈍iadczenie w zakresie
planowania logistycznego, do鈍iadczenie w zakresie logistyki operacyjnej i spedycji
jest r闚nie dodatkowym atutem
- Do鈍iadczenie w analizie danych z wykorzystaniem programu Exel, znajomo嗆
programu Access i SAP jest po膨dana
- Wysokie techniczne zrozumienie proces闚 logistycznych, silne zdolno軼i analityczne
oraz do鈍iadczenie w pracy projektowej
- Umiej皻no嗆 pracy w zespole i umiej皻no軼i komunikacyjne, inicjatywa i niezale積e podej軼ie do pracy uzupe軟iaj profil kandydata
- Dobra znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego i angielskiego
- Prawo jazdy kat. B i samoch鏚

Oferujemy:
- Razem z tob wnosimy istotny wk豉d w ochron 鈔odowiska i bezpiecze雟two pracy
pracownik闚 naszych klient闚
- Indywidualny awans poprzez szeroki wachlarz mo磧iwo軼i doskonalenia zawodowego
- Czeka na Ciebie kole瞠雟kie i profesjonalne 鈔odowisko pracy, a tak瞠 ekscytuj帷e
i pe軟e wyzwa zadania
- Dzi瘯i naszej Akademii oferujemy Pa雟twu indywidualne mo磧iwo軼i dokszta販ania
- Opr鏂z wynagrodzenia uzale積ionego od wynik闚 pracy, oferujemy firmowy program emerytalny oraz atrakcyjny program leasingu rower闚 elektrycznych

Zainteresowane osoby prosimy o przesy豉nie CV ze zdj璚iem na adres tel. 55230 4441
elblag@pzp-personel.pl www.pzp-personel.pl
Kontakt:
Elisabeth Damratowki-Hothke
Telefon:
+48552304441

Ods這n: 30
      Zobacz Katalog Mieleckich Wizyt闚ek

MIELECKIE OGΜSZENIA
www.mielec-ogloszenia.pl