Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Pracownik produkcji - Pakowanie s這dyczy - Bez j瞛yka! OD ZARAZ! - Og這szenia Mielec
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 13/07/2021 12:19:28
3 tygodnie temu
Od 10 czerwca wjazd do Holandii bez test闚 i kwarantanny! To oznacza koniec ogranicze dla os鏏 przybywaj帷ych z Polski do Holandii – nie musisz ju przechodzi kwarantanny ani pokazywa negatywnego wyniku testu. Wolny wjazd do kraju dotyczy wszystkich 鈔odk闚 transportu.
Przyjemna praca w Holandii przy pakowaniu s這dyczy i produkt闚 spo篡wczych znanych producent闚! NIE WYMAGAMY ZNAJOMO列I J佖YKA ANGIELSKIEGO!
Miejsce pracy: Ca豉 Holandia

Opis stanowiska:
Jedna z najwi瘯szych firm zajmuj帷ych si pakowaniem s這dyczy poszukuje do swojego zespo逝 pracownik闚 produkcji.
Do obowi您k闚 nale膨 g堯wnie:
*sk豉danie pude貫k/ opakowa,
*etykietowanie, pakowanie s這dyczy przy linii produkcyjnej,
*wa瞠nie oraz og鏊ne przygotowanie do wysy趾i.
Na magazynie panuje normalna temperatura, a komunikacja jest w j瞛yku polskim. System pracy jest 2-zmianowy w tygodniu jak i w weekendy. Praca zacznie si szkoleniem, a do dyspozycji na firmie b璠 polscy koordynatorzy.

Oferujemy:
*Atrakcyjna stawka godzinowa 10,92 euro brutto +dodatki zmianowe/weekendowe
*Umowa o prac tymczasow na warunkach holenderskich
*Cotygodniowa wyp豉ta, zawsze na czas!
*Sta豉 praca na d逝gi okres czasu
*Mo磧iwo嗆 urlop闚
*Do鈍iadczenie i mo磧iwo嗆 rozwoju w mi璠zynarodowej firmie
*Prac dost瘼n praktycznie od zaraz!
*Pewne zatrudnienie przy minimum formalno軼i
*Ubezpieczenie pracownicze i dost瘼 do opieki zdrowotnej
*Aplikacj myOTTO z planem pracy i paskami wyp豉t
*Telefoniczn pomoc 24/7 - Operations Service Center
*Dost瘼 do kurs闚 j瞛ykowych, szkole online oraz innych projekt闚 dla naszych pracownik闚 np. Fit@OTTO czy Happy OTTO Wish!

Wymagania
*Motywacja do pracy
*Elastyczno嗆 oraz ch耩 do pracy zmianowej oraz w weekendy
*Dyspozycyjno嗆 do pracy na okres min. p馧 roku (z mo磧iwo軼i wzi璚ia p豉tnego urlopu)

Interesuj帷e? Zg這 si ju teraz!

Chcemy 瞠by wiedzia, 瞠 Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wroc豉wskie, 55-040 Kobierzyce, KRS0000 365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365.
Twoje dane b璠 przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydat闚 do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszych klientom. Pe軟a tre嗆 obowi您ku informacyjnego znajduje si na stronie OTTO.
Kontakt:
OTTO Work Force Recruitment
Telefon:
718898370

Ods這n: 16
      Zobacz Katalog Mieleckich Wizyt闚ek

MIELECKIE OGΜSZENIA
www.mielec-ogloszenia.pl