Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Delikatesy Centrum Praca - Og這szenia Mielec
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 21/04/2021 09:44:08
3 tygodnie temu
Delikatesy Centrum to og鏊nopolska sie supermarket闚, kt鏎a od ponad 20 lat zaopatruje swoich klient闚 w podstawowe produkty spo篡wcze. Jeste鄉y cz窷ci Grupy Eurocash, najwi瘯szej polskiej firmy zajmuj帷ej si hurtow dystrybucj produkt闚 FMCG.

Realna szansa na rozw鎩, jasny podzia obowi您k闚, dedykowane 軼ie磬i szkoleniowe
– to wszystko i jeszcze wi璚ej dostaniesz u nas ju od pierwszego dnia!

Opis stanowiska:

Sprawd co mo瞠my Ci zaoferowa!

Umow o prac na pe軟y etat
Zmianowy czas pracy
Realne mo磧iwo軼i rozwoju
Paczki i bony okoliczno軼iowe
Ubezpieczenie grupowe; opieka medyczna; karty sportowe; program stypendialny dla dzieci pracownik闚

Wymagania:

Jeste ciekawy/a, jak b璠zie wygl康a豉 Twoja praca? Zadania, kt鏎e na Ciebie czekaj to:

Profesjonalna obs逝ga Klienta zgodnie ze standardami firmy – to Twoje g堯wne zadanie!
Dba這嗆 o powierzony dzia sklepu – prawid這w ekspozycj, zatowarowanie, czysto嗆 i estetyk stoiska – lubimy gdy wszystko jest na swoim miejscu
Systematyczna kontrola wygl康u sklepu i dba這嗆 o zachowanie standard闚 sieci w powierzonym dziale i ca造m sklepie – aby nasi Klienci czuli si jak u siebie
Udzia w szkoleniach dedykowanych do stanowiska – Tw鎩 rozw鎩 to dla nas podstawa!

Oferujemy:

Do陰cz do naszego zespo逝, je郵i:

Jeste pe軟y/a energii i lubisz si uczy
Odpowiada Ci praca w systemie zmianowym
Posiadasz aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub jeste gotowy do ich wyrobienia
ζtwo nawi您ujesz relacje i lubisz pracowa w zespole

ㄠczymy wiele perspektyw w jednym miejscu – poka nam swoj! Aplikuj!

michal.czerwonka@eurocash.pl lub zostaw CV w sklepie

Kontakt:
Micha Czerwonka
Telefon:
+48571404634

Ods這n: 10
      Zobacz Katalog Mieleckich Wizyt闚ek

MIELECKIE OGΜSZENIA
www.mielec-ogloszenia.pl