Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Pracownik fizyczny - praca przy obr鏏ce drewna NIEMCY - Og這szenia Mielec
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 19/08/2020 13:32:10
miesi帷 temu
Je郵i my郵isz o pracy za granic, to propozycja dla Ciebie. Do pracy w Niemczech poszukujemy osoby na stanowisko:
PRACOWNIK FIZYCZNY- OBR笅KA DREWNA

Miejsce pracy: Bromskirchen-Somplar lub Sdharz

Zosta na d逝瞠j z HR Navigator - poszukujemy pracownik闚 fizycznych do pracy w du篡m przemys這wym tartaku w Niemczech.

Opis stanowiska:
• obs逝ga maszyn do produkcji element闚 drewnianych,
• sortowanie wyrob闚 drzewnych na przeno郾iku ta鄉owym.

Wymagania:
• komunikatywna lub podstawowa znajomo嗆 niemieckiego,
• zaanga穎wanie i ch耩 do pracy,
• stosowanie si do polece prze這穎nego,
• wysoka sprawno嗆 fizyczna,
• gotowo嗆 do pracy w systemie zmianowym,
• pozytywne podej軼ie do swoich obowi您k闚,
• ch耩 do d逝goterminowej wsp馧pracy.

Oferujemy:
• legalne zatrudnienie w oparciu o umow o prac,
• pe軟e ubezpieczenie oraz sk豉dki odprowadzane od ca這軼i wynagrodzenia,
• zakwaterowanie w pe軟i wyposa穎nych mieszkaniach lub domach,
• stawka brutto godz.: 10.15 € (ok. 1300 € na r瘯 miesi璚znie),
• pokoje 2-3 osobowe,
• ca這dobowe wsparcie polskiego koordynatora i brygadzisty na terenie Niemczech,
• pomoc w zorganizowaniu transportu,
• mo磧iwo嗆 nadgodzin.

Aplikuj, a my dopasujemy termin Twojego wyjazdu!

KONTAKT: rekrutacja@hrnavigator.com.pl
+48 571 322 118, +48 572 505 720, +48 571 322 116, +48 515 909 950

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzib w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane s przetwarzane dla potrzeb prowadzenia proces闚 rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator jest agencj zatrudnienia posiadaj帷 certyfikat potwierdzaj帷y wpis do rejestru podmiot闚 prowadz帷ych agencj zatrudnienia pod numerem 11850.
Kontakt:
HR Navigator
Telefon:
123522722

Ods這n: 20
      Zobacz Katalog Mieleckich Wizyt闚ek

MIELECKIE OGΜSZENIA
www.mielec-ogloszenia.pl