Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Magazynier / Pracownik fizyczny z darmowym zakwaterowaniem - Og這szenia Mielec
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 19/08/2020 13:26:48
miesi帷 temu
Nie musisz zna j瞛yka niemieckiego, aby pracowa w Niemczech!

Oferujemy pewn prac w Bad Hersfeld w magazynach znanego koncernu z bran篡 kurierskiej.

Wykorzystaj t szans na dobr prac i aplikuj ju dzi !

Opis stanowiska:
- Praca jako magazynier
- Roz豉dunek i za豉dunek towaru
- Praca g堯wnie w systemie dwuzmianowym

Wymagania:
- Do鈍iadczenie na w/w stanowiska
- Rzetelno嗆 i sumienno嗆
- Umiej皻no嗆 pracy w zespole w szybkim tempie

Oferujemy:
- Atrakcyjn stawk godzinow: 10,15 euro brutto zmiana dzienna,
12,18 euro brutto zmiana nocna
- Ca趾owicie bezp豉tne zakwaterowanie
- Umowa o prac tymczasow
- Pewn prac dla bardzo znanej firmy
- Przyjazne warunki pracy i mi陰 atmosfer
- Opiek na miejscu (polskoj瞛yczny koordynator oraz brygadzi軼i)
- Legaln umow o prac z potwierdzeniem (A1 oraz Ekuz)
- Za豉twienie wszystkich formalno軼i niezb璠nych do podj璚ia pracy za granic

Zadzwo:
+48 571 322 116
+48 571 322 118
+48 572 505 720
+48 515 909 950
+48 12 352 29 22

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzib w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane s przetwarzane dla potrzeb prowadzenia proces闚 rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator jest agencj zatrudnienia posiadaj帷 certyfikat potwierdzaj帷y wpis do rejestru podmiot闚 prowadz帷ych agencj zatrudnienia pod numerem 11850.
Kontakt:
HR Navigator
Telefon:
123522722

Ods這n: 20
      Zobacz Katalog Mieleckich Wizyt闚ek

MIELECKIE OGΜSZENIA
www.mielec-ogloszenia.pl