Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Praca na terenie Niemiec jako Elektryk Przemyslowy - Og這szenia Mielec
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 15/04/2019 14:08:34
tydzie temu
Elektryk, szafy sterownicze, Niemcy
Bezpo鈔edni niemiecki pracodawca Firma sky Personal oferuje prac dla elektryk闚 budowlanych i przemyslowych na terenie Niemiec.

Zainteresowanych prosimy o przesylanie CV na E-Mail:
elektryk@sky-personal.de

Kontakt telefoniczny:
Telefon: 0049 5242976060

Opis stanowiska:
• Przy陰czanie kabli do rozdzielni oraz urz康ze przemys這wych.
• Rozprowadzanie r騜nego rodzaju kabli, przycinanie i wyka鎍zanie okablowania przy
u篡ciu r霩nych technik przy陰czeniowych.
• Montowanie szaf sterowniczych na podstawie rysunk闚 i schemat闚.
• Pos逝giwanie sie elektro-narzedziami.
• Wykonywanie pomiar闚 elektrycznych.
• Konserwacja, renowacja i monta szaf i urz康ze sterowniczych.

Wymagania:
• Kwalifikacje w zawodzie elektryka.
• Wykszta販enie zawodowe kierunkowe elektryczne lub te udokumentowane wieloletnie do鈍iadczenie w zawodzie na wymienionym stanowisku.
• Wiedza na temat symboli, norm i kod闚 podawanych w rysunkach konstrukcyjnych i schematach.
• Umiejetno嗆 czytania schemat闚 elektrycznych i rysunk闚 technicznych.
• Komunikatywna lub podstawowa znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego
• W豉sny samoch鏚 na wyjazd, mile widziany
• Ch璚i do pracy

Nasza oferta:
• Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach.
• Atrakcyjne wynagrodzenie z mozliwoscia podwy磬i.
• Diety za kazdy przepracowany dzie pracy do 60,00€.
• Wynagrodzenie platne miesiecznie na konto pracownika.
• Mo磧iwo嗆 pobierania cotygodniowych zaliczek.
• Sta陰 prac w oparciu o umow o prac z pe軟ym pakietem socjalnym.
• Pe軟e niemieckie ubezpieczenie spo貫czne i zdrowotne.
• Dlugoterminowy kontrakt.
• Umowy na czas nieokreslony.
• Mo磧iwe nadgodziny.
• Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawc.
• Mo磧iwo嗆 przej璚ia zatrudnienia przez pracodawc闚.
• Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w za豉twianiu wszystkich formalno軼i.
• Pomoc polskiego koordynatora przez ca造 okres zatrudnienia.

Zaufany Partner sky Personal Alexander Geworsky
Hauptstra絽 93
D-33378 Rheda-Wiedenbrck
www.sky-personal.de

Hauptverwaltung
sky Personal Inh. Alexander Geworsky
Eckendorfer Stra絽 32
33609 Bielefeld

Kontakt:
Paulina Smigaj
Telefon:
04952 42976060

Ods這n: 2
      Zobacz Katalog Mieleckich Wizyt闚ek

MIELECKIE OGΜSZENIA
www.mielec-ogloszenia.pl