Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Opiekunka Pflegeheim Niemcy - Og這szenia Mielec
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 16/01/2019 18:15:55
miesi帷 temu
Opiekunka do dom闚 opieki (niemiecka umowa o prac)

Opis / Obowi您ki:

Miejscem pracy s o鈔odki medyczne na terenie zachodnich Niemiec, jak domy starc闚, domy opieki, szpitale, centra rehabilitacji itp.
Praca jest aktualna od natychmiast lub w mo磧iwie szybkim terminie.
Praca jest na sta貫, poprzez niemieck agencj pracy tymczasowej.
Praca na pe軟y etat, 5 dni w tygodniu w systemie 2 - 3 zmian.
160 godzin miesi璚znie + nadgodziny.

G堯wne zadania:

Kompleksowa opieka i wspieranie ludzi starszych i chorych przebywaj帷ych w o鈔odkach medycznych.
Opieka 軼i郵e wg. zalece lekarza.
Wsparcie przy rehabilitacji.
Pomaganie i wspieranie ludzi starszych w ich codziennych czynno軼iach i wypoczynku.

Wymagania:

Aktualne przynajmniej roczne do鈍iadczenie zawodowe jako opiekun os鏏 starszych.
Konieczna dobra znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego.
Kultura osobista.
Odpowiedzialno嗆 i umiej皻no嗆 pracy w grupie.

Oferujemy:

Niemiecka umowa o prac, pe軟e 鈍iadczenia socjalne.
Stawka godzinowa: 12,15 euro brutto.
Dodatki od 25% do 50% do stawki godzinowej przy pracy na nocn zmian, w niedziele i 鈍i皻a.
Dodatkowo dieta 8 euro netto za ka盥y przepracowany dzie.
Zarobek miesi璚zny netto ok. 1550 – 1900 euro.
Zakwaterowanie zapewnione i bezp豉tne.
Zwrot koszt闚 podr騜y.

Zainteresowane osoby, spe軟iaj帷e powy窺ze kryteria prosimy o przesy豉nie CV w j瞛yku niemieckim
na adres: kontakt@agencja-melisa.pl
W razie pyta pozostajemy do dyspozycji: 721 319 030 lub 532 265 072
W CV prosimy o zawarcie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

Kontakt:
MELISA
Telefon:
721319030

Ods這n: 11
      Zobacz Katalog Mieleckich Wizyt闚ek

MIELECKIE OGΜSZENIA
www.mielec-ogloszenia.pl