Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
CIE印A SZALUNKOWY Francja - Og這szenia Mielec
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 4/07/2018 10:24:19
2 tygodnie temu
Grupa AKCJA JOB
ALBEDO HR Sp. z o.o - Agencja Po鈔ednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego - NR CERTYFIKATU 13443
dla swojego partnera we francji poszukuje osoby na stanowisko:

CIE印A SZALUNKOWY

Miejsce pracy: Francja

Zadania:
• monta/demonta szalunk闚 (szalunki metalowe w systemie SATECO) w tym szalunk闚 zaokr庵lonych
• murowanie 軼ian z pustak闚

Wymagania:
•do鈍iadczenie w pracy na budowach we francji (szalunki „coffrage-banchage”)
•znajomo嗆 system闚 szalunkowych SATECO w tym szalunk闚 zaokr庵lonych
•dobra znajomo嗆 rysunku technicznego
•samodzielno嗆, dobra organizacja pracy

Oferujemy:
•legaln prac dla renomowanych firm francuskich
•zatrudnienie w oparciu o umow o prac tymczasow na warunkach francuskich
•gwarancj zakwaterowania
•zwrot koszt闚 przejazdu Francja -Polska, Polska-Francja (mile widziani kandydaci z w豉snym autem)
•pomoc przy za豉twieniu niezb璠nych formalno軼i
•zdaln opiek koordynatora polskoj瞛ycznego przez ca造 okres trwania projektu.
•ubrania robocze
•mo磧iwo嗆 spotkania rekrutacyjnego w dogodnej dla siebie agencji w Warszawie, Poznaniu, Wroc豉wiu, Katowicach lub Rzeszowie

Zainteresowane osoby prosimy o przys豉nie CV lub kontakt telefoniczny.

Uprzejmie informujemy, 瞠 skontaktujemy si tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest ALBEDO HR z siedzib w Warszawa 00-515, 真rawia 22 214. Dane zbierane s dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie okre郵onym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz akt闚 wykonawczych jest obowi您kowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Kontakt:
Katarzyna
Telefon:
506221245

Ods這n: 2
      Zobacz Katalog Mieleckich Wizyt闚ek

MIELECKIE OGΜSZENIA
www.mielec-ogloszenia.pl