Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Cie郵a szalunkowy - FRANCJA - Og這szenia Mielec
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 9/05/2018 12:35:59
2 tygodnie temu

Grupa AKCJA JOB
ALBEDO HR Sp. z o.o - Agencja Po鈔ednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego - NR CERTYFIKATU 13443
dla swojego partnera we Francji poszukuje osoby na stanowisko:

CIE印A SZALUNKOWY

Miejsce pracy: Francja

Zadania:
• monta/demonta szalunk闚 (szalunki metalowe w systemie SATECO) w tym szalunk闚 zaokr庵lonych
• murowanie 軼ian z pustak闚

Wymagania:
• do鈍iadczenie w pracy na budowach we Francji (szalunki „coffrage-banchage”)
• znajomo嗆 system闚 szalunkowych SATECO w tym szalunk闚 zaokr庵lonych
• dobra znajomo嗆 rysunku technicznego
• samodzielno嗆, dobra organizacja pracy

Oferujemy:
• legaln prac dla renomowanych firm francuskich
• zatrudnienie w oparciu o umow o prac tymczasow na warunkach francuskich
• gwarancj zakwaterowania
• zwrot koszt闚 przejazdu Francja-Polska, Polska-Francja (mile widziani kandydaci z w豉snym autem)
• pomoc przy za豉twieniu niezb璠nych formalno軼i
• zdaln opiek koordynatora polskoj瞛ycznego przez ca造 okres trwania projektu.
• ubrania robocze
• mo磧iwo嗆 spotkania rekrutacyjnego w dogodnej dla siebie agencji w Warszawie, Poznaniu, Wroc豉wiu, Katowicach lub Rzeszowie

Zainteresowane osoby prosimy o przys豉nie CV na adres katarzyna.koscianczuk@akcjajob.pl lub kontakt telefoniczny pod numer 506 221 245

Uprzejmie informujemy, 瞠 skontaktujemy si tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o do陰czenie do aplikacji nast瘼uj帷ej klauzuli: "Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych przez Albedo HR Sp. z o.o. zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezb璠nych do realizacji proces闚 rekrutacji (zgodnie z Ustaw z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
Kontakt:
Katarzyna Ko軼ia鎍zuk
Telefon:
506221245

Ods這n: 18
      Zobacz Katalog Mieleckich Wizyt闚ek

MIELECKIE OGΜSZENIA
www.mielec-ogloszenia.pl